VASAROS KONCERTŲ ESTRADA KLAIPĖDOJE

 

ATVIRAS PROJEKTO KONKURSAS

LOKACIJA IR KONTEKSTAS

Konkurso teritorija Liepojos g. 1, Klaipėda yra šiaurinėje miesto dalyje, ties miesto urbanizuotos dalies ir rekreacinės (gamtinės) dalies riba ir yra pagrindiniai vartai tarp šių teritorijų.

 

Pro ją teritoriją praeina koridoriai, jungiantys miesto urbanizuotas teritorijas su pagrindinėmis Klaipėdos pajūrio rekreacinėmis zonomis – Pirmąja Melnrage, Antrąja Melnrage, Giruliais, Karkle. Šios zonos yra pagrindiniai miesto gyventojų ir svečių rekreaciniai traukos centrai, kurie reikšmingi ne tik miesto bet ir šalies mastu. Kita rekreacinių traukos objektų kategorija – žaliosios erdvės, kurios aktualesnės miesto gyventojams – Girulių miškas, Poilsio parkas. Čia lankosi įvairaus amžiaus grupių gyventojai: mamos su vaikais, senjorai, sporto entuziastai: bėgikai, riedutininkai, treniruoklių mėgėjai, dviratininkai.

 

Pro teritoriją nutiesta regioninė dviračių turizmo trasa (Pajūrio trasa Nr. 10) ir tarptautinės dviračių trasos (Eurovelo 10, Eurovelo 13, Euroroute R1). Ši trasa jungia išorinius pajūrio ir pamario rekreacinius traukos taškus Karklę, Palangą, Šventąją, Priekulę, Dreverną, Kintus, Rusnę, Smiltynę, Neringos gyvenvietes.  Ji yra labai populiari ypač šiltuoju metų laiku. Šis koridorius svarbus rekreacijai regioniniu ir tarptautiniu mastu.

Adresas:  Liepojos g. 1, Klaipėda
Ortofotonuotrauka 2017 + teritorija
DSC_4823
DSC_4799
DSC_4808
DSC_4750
DJI_0882
DJI_0851
DJI_0878
DJI_0880
DJI_0864

© 2020 Lietuvos architektų sąjungos Klaipėdos apskrities organizacija

koordinatorius Tadas Sviderskas